Apartament në shitje, #31

Përshkrimi

Apartament 2+2 i mobiluar ne shitje ne Sarande..Siperfaqe e pergjithshme e apartamentit 100m2..Prona eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi 1 sallon & guzhine 1 ballkon dhe 2 tualete..Eshte e pajisur me certifikate pronesie.Na kontaktoni per me shume informacion ose per te pare pronen nga afer.

Përmbledhje

Adresa Rruga Butrinti, Gd nr 3, Lgj 1

Qellimi:   Shitet  

Tipi:   Apartament  

Qarku: Vlore

Qyteti: Sarande

Kodi postal: 9701

Siperfaqja:   Më pak se 50m²  

Siperfaqja e saktë: 100 m²

Efikasitetit të energjisë:   A+  

Dhoma gjumi: 2

Banja: 2

Sallon: 1

Shitet nga:   Agjenti  

Kati: 2

Efikasiteti në energji: 70 kWh EP / m², vit

Emetimet e gazit: 3 kg CO2 / m², vit

Numëri i shikimeve: 1377

Pro:

 Versioni për printim

Komoditete e brendeshme

 • true  Kondicioner  true
 • true  Kabllor TV  true
 • true  Lidhje te internetit  true
 • true  Pjatalarëse  true
 • true  Ngrohje qendrore  true
 • true  Internet  true
 • true  Mikrovale  true

Komoditete e jashtme

 • true  Ballkon  
 • true  Ashensor  
 • true  Parking  true

Distancat

 • 100 Plazhi:  100m
 • 50 Bus:  50m
 • 30 Farmaci:  30m
 • 30 Furrë buke:  30m
 • 50 Restorant:  50m
 • 30 Kafeterie:  30m

Efikasiteti në energji

Not subject Energy Performance European


Not subject Gas European

Vendndodhja e pronës

MultimediaGaleria e imazheve


Komentet në Facebook


Përmbledhje

Adresa Rruga Butrinti, Gd nr 3, Lgj 1

Qellimi:   Shitet  

Tipi:   Apartament  

Qarku: Vlore

Qyteti: Sarande

Kodi postal: 9701

Siperfaqja:   Më pak se 50m²  

Siperfaqja e saktë: 100 m²

Efikasitetit të energjisë:   A+  

Dhoma gjumi: 2

Banja: 2

Sallon: 1

Shitet nga:   Agjenti  

Kati: 2

Efikasiteti në energji: 70 kWh EP / m², vit

Emetimet e gazit: 3 kg CO2 / m², vit

Numëri i shikimeve: 1377

Pro:

 Versioni për printim

Detajet e kompanise

Agjenti

Formulari i pyetjeve