Rent a Car

Agjensia juaj Online e Makinave me Qira në Shqipëri

Dëshiron të marrësh me qira një makinë në Sarandë, Ksamil, Gjirokastër Tiranë apo Fier ...? Keni nevojë për një makinë manuale ose automatike në Shqipëri, doni një minibus pa shofer apo SUV 4x4 me një çmim tërheqës?
Ne jemi adresa më e mirë për të gjetur automjetin tuaj të përshtatshëm me qira. Për shkak se marrja me qira e një makine duhet të bëhet në një mënyrë të qartë dhe të lehtë në mënyrë që të mund të ndiqni rrugën e duhur, ne ju lejojmë të rezervoni automjetin tuaj online në Shqipëri pa lënë komoditetin të divanit tuaj në shtëpi.

Ne ju sigurojmë një flotë të automjeteve të reja dhe të larmishme. Ju do të jeni në gjendje të zgjidhni makinën që do t'i përgjigjet më shumë qëndrimit tuaj në territorin shqiptar, automjeteve private me një kuti ingranazhesh manuale ose automatike, si dhe SUV urbane dhe 4x4. Tarifat tona janë më të ultat dhe më të lira në tregun shqiptar.

Ekipi ynë ekspert ka një zotërim të përsosur dhe do t'ju drejtojë gjatë procesit për t'ju siguruar një qëndrim të këndshëm dhe një udhëtim të paharrueshëm.

Serioziteti, profesionalizmi dhe një cilësi më e mirë e shërbimit janë vlerat themelore të markës sonë dhe shfaqen në të gjitha shërbimet që ne ofrojmë. Makina juaj me qira mund t'ju dorëzohet në aeroport ose hotel që keni zgjedhur.

 

 

Klikoni këtu për te rezervuar!


Prona të fundit të shtuara

 • Apartament në shitje 

  300x200
  new
  Shitet
  Agjenti
  Featured

  Rruga Butrinti, Gd nr 3, Lgj 1

  Tipi Apartament

  Siperfaqja Më pak se 50m²

  Banja 2

  2truetruetruetruetruetruetruetrue1005030305030

  Apartament i mobiluar ne shitje në Sarande..

  Detajet